Rusza sprzedaż karnetów! | Widzew Kosz

Rusza sprzedaż karnetów!

autor: czukers, 12-09-2019, 17:22, źródło: inf. własna, Leave a comment

W sprzedaży dostępne są już karnety na sezon 2019/20.

Wejściówki można kupić przez internet klikając w odpowiedni link. W tym sezonie dostępne są cztery rodzaje abonamentów na mecze:
Normalne – uprawniające do wejścia na mecze kibiców powyżej 18 roku życia. Cena to 120 zł (KUP TUTAJ)
Ulgowe – uprawniające do wejścia na mecze kibiców między 12 a 18 rokiem życia. Cena to 60 zł (KUP TUTAJ)
Dziecięce – uprawniające do wejścia na mecze najmłodszych kibiców poniżej 12 roku życia. Cena to 10 zł (KUP TUTAJ)
Dedykowane – karnety dla kibiców, którzy chcą przekazać swoje prawo wejścia na mecze koszykarek innej osobie – najczęściej na cele charytatywne. Cena to 100 zł (KUP TUTAJ)

Zachęcamy do zakupu karnetów – jest to gwarancja wejścia na każdy mecz sezonu, także te z mobilizacją kibiców czy prezentacją piłkarzy w hali przed rundą wiosenną. Karnet jest też korzystniejszą opcją od biletów – dla przykładu w tym sezonie normalny bilet będzie kosztował 12 zł, a więc przy 11 meczach sezonów posiadacz karnetu ogląda jedno spotkanie gratis.

Mamy nadzieję, że kibice Widzewa przyzwyczajeni do wykupowania karnetów, i tym razem pokażą, że posiadanie karnetu jest również sposobem wsparcia klubu i oznaką przywiązania do czerwono-biało-czerwonych barw. Do pobicia mamy rekord sprzedanych karnetów z poprzedniego sezonu – 170 sztuk. Gorąco wierzymy, że ten cel zostanie zrealizowany.

Istnieje możliwość zamawiania karnetów by je kupić stacjonarnie (odebrać osobiście w biurze klubu w hali przy ul. Małachowskiego). Zachęcamy do kontaktu: marketing@widzewkosz.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>